Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Kicker": Krzysztof Piątek z nowym trenerem! To już trzeci w rundzie wiosennej

Zdaniem niemieckich mediów, Alexander Nouri, który zastąpił na stanowisku trenera Herthy Berlin Juergena Klinsmanna, może stracić pracę jeszcze przed wznowieniem rozgrywek. Jak informują "Bild" i "Kicker", kolejnym szkoleniowcem Krzysztofa Piątka zostanie Bruno Labbadia.

Nadal nie wiadomo, kiedy rozgrywki w Niemczech zostaną wznowione, ale wiadomo, że Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera. Już trzeciego w ciągu kilku miesięcy, bo z klubem pożegna się w najbliższych dniach aktualny szkoleniowiec drużyny, Alexander Nouri. Taką informację przekazali dziennikarza "Bilda" i "Kickera".

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Nouri zastąpił na tym stanowisku Juergena Klinsmanna. Były selekcjoner niemieckiej kadry odszedł z drużyny w atmosferze skandalu. Jego asystent nie zdołał jednak odmienić gry zespołu, w którym miejsce w pierwszym składzie wywalczył Krzysztof Piątek i po zaledwie dwóch miesiącach podjęto decyzję o jego zwolnieniu.

Bruno Labbadia nowym trenerem Herthy Berlin

Zdaniem niemieckich dziennikarzy, w najbliższych dniach kontrakt do 2022 roku z Herthą Berlin podpisze Bruno Labbadia, który pozostaje bez pracy od 30 czerwca 2019 roku, gdy zakończyła się jego umowa z VFL Wolfsburg. W przeszłości był szkoleniowcem m.in. Hamburga, Stuttgartu czy Bayeru Leverkusen.

Przeczytaj także:

Więcej o: