Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski nie będzie zawiedziony! Bayern szykuje hit. "Zapytają go o zdanie" [SEKCJA PIŁKARSKA #42]

Robert Lewandowski wrócił już do treningów z Bayernem Monachium, a niedawno klub przedłużył umowę z trenerem Hansim Flickiem. Mistrzowie Niemiec już zastanawiają się, kogo powinni pozyskać latem, a Christian Falk ze "SportBild" twierdzi, że Robert Lewandowski nie będzie zawiedziony. Zobacz fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo Lewandowski nie będzie zawiedziony! Bayern szykuje hit. "Zapytają go o zdanie" [SEKCJA PIŁKARSKA #42]

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (4)
Lewandowski nie będzie zawiedziony! Bayern szykuje hit. "Zapytają go o zdanie" [SEKCJA PIŁKARSKA #42]
Zaloguj się
 • segregator-a5

  0

  Dokłada się do tego z dupy hitu, że zapytają go o zdanie? Czy może czerska kreuje zwykłego kopacza na kogoś ważnego lub ważniejszego od rządzących tym klubikiem?

 • skokens

  0

  Wyjebongo? On może zagrać dopiero nawet w 2050, a i tak będzie jadł pieczone łabędzie na egzotycznej bezludnej wyspie. Także martw się lepiej o siebie, martw się czy zarobisz cokolwiek jeszcze w tym roku. No chyba, że pracujesz w "pewnym" zawodzie, lub wegetujesz na zasiłku, ale i wtedy lepiej się martw, bo w przypadku gdy kryzys okaże się długotrwały i dotkliwy, to wtedy socjalizm się skończy i zapanuje prawo większego, cwańszego i mądrzejszego, a Ciebie czeka bruk i głód.

 • debordian

  0

  No, może zagra, w 2022.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX