Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfer gwiazdy Borussii przesądzony. Klub nie będzie go zatrzymywał na siłę

Borussia Dortmund nie stanie na drodze Jadona Sancho, jeśli ten będzie chciał odejść latem. "Wolimy, żeby z nami został, ale lepiej, żeby robił, co będzie dla niego lepsze" - mówił dla "Bilda" prezes Borussii Dortmund, Joachim Watzke. Sancho miałby przejść do Manchesteru United albo Chelsea.

Jadon Sancho ma odejść z Borussii Dortmund. Poszczególne media informują o ofertach dla Anglika, który ostatecznie ma być blisko przejścia do Manchesteru United. Poza drużyną z Manchesteru zainteresowane są także Chelsea oraz Liverpool.

Zobacz wideo Jak zakończy się ekstraklasa? [SEKCJA PIŁKARSKA #40]

Borussia Dortmund nie będzie zatrzymywać Jadona Sancho przed odejściem

"Wolimy, żeby z nami został, ale lepiej, żeby robił, co będzie dla niego lepsze" - mówił dla "Bilda" prezes Borussii Dortmund, Joachim Watzke. "Nie będziemy stawać na jego drodze do odejścia stąd" - stwierdził. Na jego transfer nie będzie miał wpływu także kryzys związany z epidemią koronawirusa. 

Według włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, United rozmawiają o możliwości zakontraktowania Sancho już dwa miesiące. Pandemia koronawirusa utrudnia jednak kontakt z Borussią Dortmund. Klub z Manchesteru jest jednak bardzo pewny tego transferu, jako że od kilku miesięcy stawia go sobie za główny cel.