Transfer gwiazdy Borussii przesądzony. Klub nie będzie go zatrzymywał na siłę

Borussia Dortmund nie stanie na drodze Jadona Sancho, jeśli ten będzie chciał odejść latem. "Wolimy, żeby z nami został, ale lepiej, żeby robił, co będzie dla niego lepsze" - mówił dla "Bilda" prezes Borussii Dortmund, Joachim Watzke. Sancho miałby przejść do Manchesteru United albo Chelsea.

Jadon Sancho ma odejść z Borussii Dortmund. Poszczególne media informują o ofertach dla Anglika, który ostatecznie ma być blisko przejścia do Manchesteru United. Poza drużyną z Manchesteru zainteresowane są także Chelsea oraz Liverpool.

Zobacz wideo Jak zakończy się ekstraklasa? [SEKCJA PIŁKARSKA #40]

Borussia Dortmund nie będzie zatrzymywać Jadona Sancho przed odejściem

"Wolimy, żeby z nami został, ale lepiej, żeby robił, co będzie dla niego lepsze" - mówił dla "Bilda" prezes Borussii Dortmund, Joachim Watzke. "Nie będziemy stawać na jego drodze do odejścia stąd" - stwierdził. Na jego transfer nie będzie miał wpływu także kryzys związany z epidemią koronawirusa. 

Według włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, United rozmawiają o możliwości zakontraktowania Sancho już dwa miesiące. Pandemia koronawirusa utrudnia jednak kontakt z Borussią Dortmund. Klub z Manchesteru jest jednak bardzo pewny tego transferu, jako że od kilku miesięcy stawia go sobie za główny cel.

Więcej o:
Copyright © Agora SA