Media: Manchester United już wybrał numer na koszulce dla Jadona Sancho

Manchester United jest do tego stopnia pewny podpisania kontraktu z Jadonem Sancho, że postanowił zaoferować mu koszulkę z numerem 7, w której grało w przeszłości wiele wybitnych postaci w angielskim zespole - donosi "The Mirror".

Jadon Sancho ma odejść z Borussii Dortmund. Angielskie media donoszą, że piłkarz w letnim oknie transferowym przejdzie do Manchesteru United. Zespół z Old Trafford wybrał już nawet numer, z jakim miałby grać 20-latek.

Władze klubu z Old Trafford negocjują warunki przejścia Anglika i postanowiły już wybrać dla niego koszulkę z numerem siedem, o czym pisze dziennik "The Mirror". W historii klubu było wielu wybitnych piłkarzy, którzy występowali w niej na boisku. Wystarczy chociażby wspomnieć George'a Besta, Erica Cantonę, Davida Beckhama i Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Manchester United wybrał numer na koszulce dla Jadona Sancho

Manchester United uważa, że Sancho zostanie kolejną znaczącą postacią w historii klubu. Obecnie numer siedem należy do Alexisa Sancheza. Chilijczyk nie może zaliczyć swojego pobytu na Old Trafford do udanych. Przebywa na wypożyczeniu w Interze od lata 2019 roku. United liczą na sprzedaż Sancheza w najbliższym okienku transferowym, dzięki czemu zwolni się kultowa koszulka. Jeżeli nie udałoby się pozbyć Chilijczyka, to i tak będzie musiał odstąpić numer 7.

Jadon Sancho rozgrywa fantastyczny sezon. We wszystkich rozgrywkach w barwach Borussii Dortmund strzelił 17 goli i zanotował 19 asyst.

Więcej o: