Robert Lewandowski "fatalny bramkarz i światowej klasy ojciec". Kibice zachwyceni

Światowej klasy napastnik, fatalny bramkarz i światowej klasy ojciec - tak portal Goal.com opisał wideo z Robertem Lewandowskim, które robi furorę w sieci.

Rozgrywki ligi niemieckiej są zawieszone co najmniej do 30 kwietnia, więc piłkarze - z powodu pandemii koronawirusa - poddają się kwarantannie, dzięki czemu mają więcej czasu dla rodziny. Z okazji korzysta też Robert Lewandowski, który w ogródku bawił się z Klarą, niespełna trzyletnią córką. Gwiazdor Bayernu wcielił się w rolę bramkarza, co możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Zobacz wideo

Światowej klasy napastnik, fatalny bramkarz i światowej klasy ojciec - pisze Goal.com. Internauci też są zachwyceni Lewandowskim. "To jest słodkie", "Mistrz", "Tak się staje świetnym ojcem", "Takie obrazki ogląda się z przyjemnością" - to tylko część z komentarzy, które znalazły się pod filmikiem.

Lewandowski wspomoże walkę z koronawirusem

Anna i Robert Lewandowscy przekażą milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. - Kwota 4 mln zł zostanie przekazana w równych wysokościach na pomoc wszystkim jednoimiennym szpitalom zakaźnym w całej Polsce. Pozostała kwota zostanie przekazana na inne cele związane z walką z epidemią. Dziś są przygotowywane stosowne dokumenty, które pozwolą na jednoczesne przekazanie środków szpitalom. Decyzja o takim rozlokowaniu środków została podjęta po konsultacji z odpowiednimi organami władzy, które koordynują walkę z koronawirusem w Polsce. W gestii władz szpitali jest wykorzystanie środków do takich celów, jakie uznają za najwłaściwsze w dzisiejszej trudnej sytuacji - informują nas współpracownicy Anny i Roberta Lewandowskich.

Więcej o: