Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Jadon Sancho coraz bliżej transferu. Negocjacje trwają od dwóch miesięcy

Według "The Standard" Manchester United jest blisko pozyskania Jadona Sancho z Borussii Dortmund. W instagramowej transmisji na żywo dla "433" o negocjacjach angielskiego klubu z agentem zawodnika informował włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

Jadon Sancho ma odejść z Borussii Dortmund. Poszczególne media informują o ofertach dla Anglika, który ostatecznie ma być blisko przejścia do Manchesteru United. Poza nimi zainteresowane są także Chelsea oraz Liverpool. 

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Jadon Sancho w Manchesterze United? Anglicy negocjują już dwa miesiące

Według "The Standard" Anglicy chcieliby transferu już w letnim okienku, a jego kwota przekroczyłaby 100 milionów funtów. Cena odstrasza innych zainteresowanych, mogłaby być zresztą większa, bo klub z Old Trafford najlepiej poprowadził negocjacje.

Według włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, United rozmawiają o możliwości zakontraktowania Sancho już dwa miesiące, o czym informował w relacji na Instagramie "433". Pandemia koronawirusa utrudnia jednak kontakt z Borussią Dortmund. Klub z Manchesteru jest jednak bardzo pewny tego transferu, jako że od kilku miesięcy stawia go sobie za główny cel.