Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Achraf Hakimi zmieni klub! Wykluczył pozostanie w Borussii Dortmund

- Jeśli Real Madryt chce, żebym wrócił, to właśnie zrobię. Jeśli nie, postawię następny krok w karierze, w innym wielkim klubie - w rozmowie z dziennikarzami francuskiej telewizji TF1 powiedział Achraf Hakimi, obrońca wypożyczony z Realu Madryt do Borussii Dortmund.

Achraf Hakimi przebywa na wypożyczeniu w Borussii Dortmund od lipca 2018 roku. Wraz z zakończeniem obecnego sezonu, jego wypożyczenie się jednak zakończy i wątpliwe, by Marokańczyk zdecydował się na pozostanie w Dortmundzie. Władze Borussii nie zagwarantowały sobie prawa wykupu 21-latka, a on sam nie pali się do dalszej gry dla zespołu z Zagłębia Ruhry.

Zobacz wideo Nowy piłkarz w reprezentacji Polski?

Achraf Hakimi może zmienić klub. Wykluczył pozostanie w Borussii Dortmund

Chęć odejścia z Borussii potwierdzają słowa samego piłkarza, który najchętniej wróciłby do Realu Madryt. - To klub, który jest moim domem. Czułem się w nim dobrze. Jeśli będzie chciał mojego powrotu, to właśnie zrobię. Jeśli nie - postawię następny krok w karierze, w innym wielkim klubie - przyznał piłkarz w rozmowie z francuską telewizją TF1.

Kontrakt Hakimiego z Realem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Niewykluczone więc, że na przyszły sezon Real ponownie wypożyczy go do innej drużyny, a dopiero później spróbuje włączyć do pierwszej kadry swojej drużyny.