Prezes Bayernu Monachium skomentował skandaliczny transparent: Wstydzę się tego

Bayern Monachium bez Roberta Lewandowskiego rozbił na wyjeździe Hoffenheim aż 6:0. Mecz był dwukrotnie przerywany, bo kibice Bayernu wywiesili transparent obrażający właściciela Hoffenheim. Po zakończeniu spotkania Karl-Heinz Rummenigge, prezes mistrza Niemiec, skomentował skandaliczne zachowanie kibiców bawarskiego klubu.

W sektorze Bayernu Monachium kibice mistrza Niemiec wywiesili transparent obrażający właściciela Hoffenheim, Dietmara Hoppa. Nazwano go "skur...synem". Trener bawarskiego zespołu, Hansi Flick - w przeszłości przez pięć lat trener u Hoppa w Hoffenheim - i piłkarze podbiegli do sektora gości i prosili o usunięcie baneru. Gdy w 74. minucie sędzia przerwał spotkanie po raz drugi, to już go nie wznowił. Bayern wygrał 6:0. 

Zobacz wideo Skandaliczny transparent kibiców Bayernu Monachium! Piłkarze pokazali klasę!

Prośby Flicka na długo jednak nie wystarczyły, bo już po kilku minutach transparent pojawił się na trybunach po raz kolejny. Tym razem reakcja była ostrzejsza - piłkarze Hoffenheim zeszli do szatni, a pod trybunę gości ruszył już nie tylko Flick, ale także działacze i ważne postaci klubu - Hasan Salihamidzić i Oliver Kahn. Na murawie pojawił się także Karl-Heinz Rummenigge, prezes Bayernu, który wcześniej przebywał na loży honorowej wraz ze wspomnianym Hoppem.

Komentarz prezesa Bayernu w sprawie skandalicznego transparentu

Po meczu do transparentu o skandalicznej treści postanowił odnieść się prezes Bayernu, Karl -Heinz Rummenigge, którego wpis ukazał się na profilu Twittera mistrza Niemiec.

- Wstydzę się tego, co się stało i przeprosiłem Dietmara Hoppa. Będziemy działać z całą surowością.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.plWięcej o: