Niemieckie media ujawniają plany transferowe Bayernu. "Nie wpędzimy się w problemy"

Niemieckie media zastanawiają się już, kogo latem będzie mógł pozyskać Bayern Monachium. Zapytano o to dyrektora sportowego Hasana Salihamidzicia, który jednak jest bardzo ostrożny.

Za dwa lata finał Ligi Mistrzów odbędzie się na stadionie Allianz Arena w Monachium. Do tego czasu Bayern chce zbudować zespół, który nie będzie miał sobie równych w Europie. Czy to oznacza, że już w najbliższe lato mistrzowie Niemiec sięgną po kolejne gwiazdy? -  Musimy się zastanowić, co będzie najlepsze dla zespołu, ale także co jest wykonalne pod względem finansowym. Nigdy nie wpędzimy się w problemy finansowe - zapewnił Salihamidzić, cytowany przez tz.de.

Jakie to będzie lato dla Bayernu?

Prezes bawarskiego klubu Karl-Heinz Rummenigge także jest zdania, że do transferów letnich trzeba podejść na spokojnie. W gronie potencjalnych wzmocnień Bayernu wymienia się m.in.: Timo Wernera, Leroya Sane i Kaia Havertza. Salihamidzić przekonuje, że "nie możemy kupić trzech najlepszych piłkarzy w jednym okienku". To oznacza, że letnie zakupy mogą być skromniejsze, niż oczekiwaliby tego kibice Bayernu.

Zobacz wideo Zobacz kapitalny trick Roberta Lewandowskiego:
Więcej o: