Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Timo Werner zdecydowany na transfer? "To najlepszy trener na świecie"

Timo Werner skomentował możliwość transferu do Liverpoolu, o którym dużo mówi się w niemieckich mediach. "Dobrze pasowałbym do tego zespołu. Juergen Klopp to najlepszy trener na świecie" - mówił w wypowiedzi dla "Sky Germany" napastnik RB Lipsk.

Timo Werner był bohaterem spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów Tottenham - RB Lipsk (0:1). Niemiecki napastnik po meczu odniósł się do spekulacji medialnych łączących go z Liverpoolem. "Liverpool jest obecnie najlepszą drużyną na świecie i jestem dumny, że moje nazwisko jest łączone z tym zespołem" - mówił wówczas Werner.

Zobacz wideo Mioduski o reformie ekstraklasy i o Legii! [SEKCJA PIŁKARSKA #35]

Napastnik rozwinął wypowiedź dla "Sky Germany". "Myślę, że dobrze pasowałbym do tego zespołu. Mój styl gry mocno pokrywa się z tym, co prezentuje Liverpool. Juergen Klopp to najlepszy trener na świecie" - stwierdził. 

23-latek strzelił w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 26 goli w 32 meczach. Transfer Wernera najbardziej opłacałby się Liverpoolowi przed końcem kwietnia, kiedy w jego kontrakcie ma się aktywować klauzula podwyższającą kwotę odstępnego. Według nieoficjalnych informacji teraz wynosi ona 51 milionów funtów.