Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Marca" nadała Krzysztofowi Piątkowi nowy pseudonim. "Zgniatacz trenerów"

Krzysztof Piątek ma wyjątkowego pecha do trenerów. Po odejściu z ekstraklasy polski napastnik pracował już z siedmioma. Po odejściu z Herthy Berlin Juergena Klinsmanna 24-latek będzie miał ośmego szkoleniowca w ciągu zaledwie półtora roku. Z tej okazji hiszpańskie media wymyśliły Polakowi nowy pseudonim.

We wtorek Juergen Klinsmann poinformował, że rezygnuje z prowadzenia Herthy Berlin. Na stanowisku trenera zespołu z Bundesligi wytrzymał zaledwie dziesięć tygodni. Jego obowiązki przejęli tymczasowo Alexander Nouri i Markus Feldhoff. 

Zobacz wideo

"Marca" nadała Piątkowi nowy przydomek

Decyzja o odejściu Klinsmanna była dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Oznacza ona również, że Krzysztof Piątek na przestrzeni zaledwie półtora roku będzie pracował już z ósmym trenerem! Najpierw w Genoi Polaka prowadzili kolejno: Davide Bellardini, Ivan Jurić i Cesare Prandelli. Następnie w Milanie Polak miał okazję występować pod wodzą trzech szkoleniowców: Gennaro Gattuso, Marco Giampaolo i Stefano Piolego. Po przyjściu do Herthy najpierw Piątka prowadził Juergen Klinsmann, a obecnie będzie to tymczasowy duet trenerski Alexander Nouri i Markus Feldhoff. 

Losy Piątka wziął pod lupę dziennik "Marca", który w swoim artykule nadał mu nowy pseudonim. Polak został nazwany "zgniataczem trenerów".

Nowy duet trenerski Herthy jest tylko tymczasowy, więc niewykluczone, że już niedługo Piątek będzie miał kolejnego trenera. W gronie głównych kandydatów mówi się, że może to być Nico Kovac, były szkoleniowiec Bayernu Monachium.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl