Alexander Isak może wrócić do Borussii Dortmund, ale tylko na chwilę. Wielkie pieniądze

20-letni Alexander Isak to rewelacja tego sezonu w Hiszpanii. Młody Szwed strzelił już 14 goli, w tym dwa Realowi Madrytu w krajowym pucharze. Isak może wrócić do Borussii Dortmund, ale tylko na chwilę.

7 goli w lidze hiszpańskiej i 7 goli w Pucharze Hiszpanii - to dotychczasowe statystyki Alexandra Isaka w tym sezonie. Napastnik Realu Sociedad imponuje. Ostatnio pomógł swojej drużynie wyeliminować Real Madryt z krajowego pucharu, gdy Sociedad ograło na Bernabeu "Królewskich" 4:3. Isak strzelił w tamtym meczu dwa gole i zaliczył asystę.

Zobacz świetne akcje Lewandowskiego w meczu z Borussią:

Zobacz wideo

Borussia zarobi wielkie pieniądze na Isaku?

O 20-letnim Szwedzie jest coraz głośniej i nic dziwnego, że zainteresowały się nim mocniejsze drużyny. Jak donosi "Marca", Isak może wrócić do Borussii Dortmund, która w lipcu zeszłego roku sprzedała go za 8 mln euro do Sociedad. Działacze BVB zagwarantowali sobie przy tym możliwość odkupienia 20-latka za 30 mln euro. Zdaniem hiszpańskich mediów Borussia będzie chciała skorzystać z tego zapisu, by sprowadzić reprezentanta Szwecji do Dortmundu i natychmiast sprzedać go jeszcze drożej. 

Więcej o: