Tak Krzysztof Piątek strzelił pierwszego gola dla Herthy Berlin!

Krzysztof Piątek już strzela gole dla Herthy Berlin! W pierwszym meczu w wyjściowym składzie zdobył bramkę w starciu 1/8 finału Pucharu Niemiec z Schalke (2:3 po dogrywce).

Krzysztof Piątek zadebiutował w Hercie Berlin w piątkowym spotkaniu z Schalke w Bundeslidze (0:0) - spędził na boisku pół godziny i choć nie oddał nawet celnego strzału, był chwalony za swój występ. Reprezentant Polski dostał szansę występu od pierwszej minuty we wtorkowym starciu obu drużyn (tym razem w Pucharze Niemiec) i jej nie zmarnował!

W 39. minucie dostał podanie od Pascala Koepke, po czym niepilnowany Polak uderzył niezbyt mocno, ale bardzo celnie i pokonał Alexandra Nuebela!

Tak strzela Krzysztof Piątek: (od 0:41)

Hertha Berlin prowadziła do przerwy 2:0, ale ostatecznie odpadła! W 76. minucie gola strzelił Daniel Caligiuri, w 82. minucie wyrównał Amine Harit, a decydującego gola w 115. minucie strzelił Benito Raman (Hertha grała w osłabieniu od 100. minuty po czerwonej kartce dla Torunarighy).