Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kiedy gra Hertha Berlin? Hertha - Schalke. Gdzie obejrzeć mecz? STREAM ONLINE

Już we wtorek Krzysztof Piątek będzie mógł rozegrać kolejny mecz w nowym klubie. Hertha Berlin zmierzy się z Schalke w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Gdzie można obejrzeć mecz Herthy?

- Jestem gotowy. Trenowałem i grałem w Mediolanie, więc jestem w 100 procentach sprawny. Teraz chodzi o poznanie moich kolegów z drużyny i nawiązanie współpracy - powiedział Krzysztof Piątek na konferencji prasowej przed wtorkowym meczem Pucharu Niemiec. Reprezentant Polski po raz pierwszy ma w nim zagrać w pierwszym składzie zespołu Juergena Klinsmanna.

Po chwili Krzysztof Piątek dodał, odpowiadając na różnice między ligą niemiecką i włoską. - Po 30 minutach gry [Piątek zadebiutował w Hercie w meczu ligowym z Schalke (0:0) - red] trudno wskazać różnicę między Bundesligą i Serie A. Zauważyłem jednak, że mam trochę więcej miejsca. Mam nadzieję, że mogę to wykorzystać i zdobyć wiele bramek.

Hertha Berlin - Schalke 04. Kiedy odbędzie się mecz?

We wtorek 4 lutego o godz. 20:45 Hertha Berlin zagra z Schalke 04 Gelsenkirchen w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Relacja na żywo w Sport.pl.

Hertha Berlin - Schalke 04. Gdzie można obejrzeć? Stream online

Spotkanie 1/8 finału Pucharu Niemiec pokaże na żywo Eurosport Player. Mecz Herha Berlin - Schalke 04 będzie transmitowane także w Eurosporcie 2.

Pod koniec stycznia Krzysztof Piątek został sprzedany przez Milan do Herthy za 28 milionów euro. W niemieckim klubie występuje z numerem "7". Dlaczego Piątek odszedł z Milanu? Tłumaczymy w poniższym wideo: