Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek skomentował swój debiut w Hercie! Dostał jasne polecenie od Klinsmanna

- Juergen Klinsmann powiedział mi przed wejściem na boisko bym cieszył się grą. I tak zrobiłem - powiedział Krzysztof Piątek o swoim debiucie w Hercie Berlin. Jego nowy zespół zremisował 0:0 z Schalke Gelsenkirchen.

Krzysztof Piątek w czwartek zamienił AC Milan na Herthę Berlin i niespodziewanie już w piątek dostał okazję do debiutu. Po jego wejściu na ostatnie pół godziny gry jego ekipa zaczęła wyglądać nieco lepiej niż w starciu z Schalke - a sam Polak miał okazję na gola - ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

- Cieszę się, że mogłem tak szybko wyjść na boisko. Powiedziałem Juergenowi Klinsmannowi przed meczem, że czuję się dobrze i jestem gotowy do gry. Atmosfera na stadionie jest znakomita, jestem szczęśliwy, że tu jestem. Tuż przed wejściem na boisko trener powiedział mi, bym cieszył się grą. I tak zrobiłem. Mam nadzieję, że będę poprawiał się krok po kroku. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, wszystko wygląda znajomo. Chcę tylko strzelać tyle goli, ile to możliwe i pomóc zespołowi - stwierdził Piątek

Kolejny mecz Krzysztofa Piątka już we wtorek?

Hertha plasuje się na trzynastej pozycji, mając 23 punkty. Kolejna szansa dla Krzysztofa Piątka już we wtorek 4 lutego, kiedy jego klub zagra z Schalke na wyjeździe w Pucharze Niemiec.

Piątek we Włoszech zaczął w bardzo słabym klubie:

Więcej o:
Komentarze (10)
Krzysztof Piątek skomentował swój debiut w Hercie! Dostał jasne polecenie od Klinsmanna
Zaloguj się
 • jack4yp

  Oceniono 6 razy 4

  Po jego wejściu na ostatnie pół godziny gry jego ekipa zaczęła wyglądać nieco lepiej niż w starciu z Schalke...
  Baranek w ścianę łg na poranne otrzeźwienie...
  Widać, że był ostry piąteczeeek...

  Automatycznie nasuwają się pytania: z kim grała Hertha i czy przeglądali się w lustrze?

 • lukasz2711

  Oceniono 5 razy 3

  "Po jego wejściu na ostatnie pół godziny gry jego ekipa zaczęła wyglądać nieco lepiej niż w starciu z Schalke" proszę łg o przetłumaczenie tego zdania.

 • aciddrummer

  Oceniono 1 raz 1

  Jak jest w formie to strzela, jak nie jest to nie strzela. Odkrył Amerykę

 • j666

  Oceniono 5 razy 1

  Oglądałem drugą połowę, i po wejściu Krzyska na boisko jego ekipa zaczęła wyglądać o niebo lepiej niż w meczu z Szalke ;-)
  A konkretnie przed wejściem Krzyska obydwa zespoły bezładnie biegały od jednej bramki do drugiej (oj, ta Serie A jednak nie jest tak beznadziejna w porównaniu z Bundesligą), po wejściu zaczęło być groźnie pod bramką Schalke. Zniknął Lukebakio, myślałem że go nie ma na boisku (dopiero sprawdziłem w tickerze że jednak został do końca kompletnie niewidoczny). Krzychu ze trzy razy zagroził bramce Schalke (główka, strzał obok słupka, strzał nad poprzeczką), a koledzy z Herthy wyraźnie go szukali na boisku (nawet śmiesznie z autu dostał piłkę na głowę).

 • bob_the_ripper

  Oceniono 9 razy -3

  Licznik minut bez gola zaczął bić.

 • stary-ciula

  Oceniono 4 razy -4

  łg - lóbię tfoje artykóły

  T
  O

  M
  N
  O
  M

  F
  S
  Z
  C
  Z
  O
  N
  S
  Ł
  O

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX