Krzysztof Piątek skomentował swój debiut w Hercie! Dostał jasne polecenie od Klinsmanna

- Juergen Klinsmann powiedział mi przed wejściem na boisko bym cieszył się grą. I tak zrobiłem - powiedział Krzysztof Piątek o swoim debiucie w Hercie Berlin. Jego nowy zespół zremisował 0:0 z Schalke Gelsenkirchen.

Krzysztof Piątek w czwartek zamienił AC Milan na Herthę Berlin i niespodziewanie już w piątek dostał okazję do debiutu. Po jego wejściu na ostatnie pół godziny gry jego ekipa zaczęła wyglądać nieco lepiej niż w starciu z Schalke - a sam Polak miał okazję na gola - ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

- Cieszę się, że mogłem tak szybko wyjść na boisko. Powiedziałem Juergenowi Klinsmannowi przed meczem, że czuję się dobrze i jestem gotowy do gry. Atmosfera na stadionie jest znakomita, jestem szczęśliwy, że tu jestem. Tuż przed wejściem na boisko trener powiedział mi, bym cieszył się grą. I tak zrobiłem. Mam nadzieję, że będę poprawiał się krok po kroku. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, wszystko wygląda znajomo. Chcę tylko strzelać tyle goli, ile to możliwe i pomóc zespołowi - stwierdził Piątek

Kolejny mecz Krzysztofa Piątka już we wtorek?

Hertha plasuje się na trzynastej pozycji, mając 23 punkty. Kolejna szansa dla Krzysztofa Piątka już we wtorek 4 lutego, kiedy jego klub zagra z Schalke na wyjeździe w Pucharze Niemiec.

Piątek we Włoszech zaczął w bardzo słabym klubie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.