Bójka na treningu Bayernu Monachium. Lewandowski musiał rozdzielać kolegów

Jak informuje "Bild", Jerome Boateng pobił się z Leonem Goretzką na treningu Bayernu Monachium. Agresywnych piłkarzy jako pierwszy rozdzielał Robert Lewandowski.

Podczas gry treningowej Bayernu Monachium Leon Goretzka ostro zaatakował Jerome'a Boatenga, gdy ten był bez piłki. Obrońcy mistrza Niemiec bardzo się to nie spodobało i postanowił uderzyć swojego kolegę z zespołu prosto w twarz. Dwóch szarpiących się piłkarzy jako pierwszy postanowił rozdzielić Robert Lewandowski. Niemieccy dziennikarze donieśli, że po incydencie z udziałem dwóch zawodników trener Bayernu, Hans-Dieter Flick, odbył rozmowę z 31-letnim obrońcą.

Zobacz wygraną Bayernu Monachium z Schalke 5:0 w Bundeslidze:

Zobacz wideo

Całą sytuację można zobaczyć tutaj:

"Piłka jest daleko, a ten mnie atakuje nakładką. Co to ma być?" - tak według doniesień "Bilda" miał powiedzieć Boateng. Ostatecznie podczas treningu nie doszło do przeprosin pomiędzy niemieckim obrońcą a Goretzką. Niemiecki klub nie zamierza jednak wyciągać wobec nich dodatkowych konsekwencji w postaci kar finansowych. 

"Bild" donosi, że spięcie pomiędzy Goretzką a Boatengiem było pokłosiem wcześniejszych wydarzeń, kiedy to Goretzka był bardzo niezadowolony z jednej sytuacji, która wydarzyła się podczas treningu w polu karnym. Sytuację starał się załagodzić Thomas Müller, którego stronę trzymał wówczas Boateng. 

Wygląda na to, że do pojednania między piłkarzami doszło już po ich zejściu z treningu. 

Na Instagramie Leona Goretzki ukazało się jego zdjęcie z Jeromem Boatengiem. 

 

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: