Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kiedy poznamy przyszłość trenera Bayernu? Klub nie będzie czekał do końca sezonu

Jak informuje sport1.de, Bayern Monachium ma podjąć decyzję w sprawie przyszłości trenera Hansiego Flicka maksymalnie do kwietnia. Władze klubu nie chcą z tym czekać do końca sezonu i dokonają wyboru na podstawie wyników w Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec.

Przyszłość Hansiego Flicka w Bayernie Monachium ma zostać wyjaśniona przed końcem sezonu. Władze klubu chcą podjąć decyzję najpóźniej do kwietnia. - To będzie zależało od wyników niemieckiego klubu w Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec - informuje dziennikarz sport1.de Florian Plettenberg. 

Zobacz wideo

Szkoleniowiec został zapytany o przyszłość na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Herthą Berlin, ale unikał odpowiedzi. - Dla mnie najważniejsze jest, żeby Bayern mógł spokojnie zdecydować o tym, co przed nim. Kocham tu pracować - stwierdził Flick. 

Hansi Flick został tymczasowym trenerem Bayernu Monachium w listopadzie po zwolnieniu Niko Kovaca. Zdecydowano, że pozostanie z drużyną do końca sezonu. Bawarczycy są na trzecim miejscu w tabeli Bundesligi, tracąc do lidera - RB Lipsk - cztery punkty. 

Więcej o: