Robert Lewandowski powrócił do treningów po operacji. Polak ćwiczył indywidualnie

Bayern przebywa na zgrupowaniu zimowym w Katarze, ale w kadrze Bawarczyków zabrakło Roberta Lewandowskiego. W środę "Bild" poinformował, że kapitan reprezentacji Polski powrócił jednak już do treningów, ale na razie ćwiczył indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty.

Podczas przerwy zimowej Robert Lewandowski odpoczywał na Malediwach, a następnie wrócił do Polski, gdzie pojawił się na "Balu mistrzów sportu". Napastnik Bayernu nie udał się z zespołem na zimowy obóz w Katarze, gdyż przechodził rehabilitację po zabiegu przepukliny pachwinowej. Najlepszy strzelec 2019 roku (jego pięknego gole możecie zobaczyć poniżej) miał przeprowadzoną operację w klinice Marii Teresy w Monachium. Jak informuje "Bild", Lewandowski pracował indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty Simona Martinello. Indywidualny trening napastnika miał trwać niespełna 40 minut.

Zobacz wideo

Do Kataru nie pojechali także: Javi Martinez, Kingsley Coman o Niklas Suele. Pozostali gracze Bayernu wrócą do Monachium już 10 stycznia. Bawarczycy pierwsze spotkanie w 2020 roku zagrają z Herthą Berlin (19 stycznia).

Więcej o: