Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Bayern Monachium pozyskał nowego piłkarza! 5-letni kontrakt

Alexander Nuebel zostanie bramkarzem Bayernu Monachium. Obecny zawodnik Schalke trafi do mistrzów Niemiec po zakończeniu obecnego sezonu.

Alexander Nuebel w obecnym sezonie rozegrał łącznie 17 meczów, w których puścił 20 goli, zachowując pięć czystych kont. Obecny bramkarz Schalke obejrzał również po jednej żółtej oraz czerwonej kartce.

Zobacz wideo

Bayern ma nowego bramkarza

Dotychczasowy kontrakt Nuebela z Schalke wygasał 30 czerwca. Oznaczało to, że od 1 stycznia zawodnik mógł podpisać kontrakt z innym klubem i przejść do niego za darmo w letnim okienku transferowym. Z tej okazji skorzystał Bayern, który związał się z bramkarzem na pięć lat od początku sezonu 2020/21.

Kursy na derby Barcelony możesz sprawdzić na Betclic.pl:

Jak poinformował zajmujący się Bayernem dziennikarz "Bilda" - Christian Falk - Nuebel ma stać się konkurentem Manuela Neuera. Mistrzowie Niemiec nie mają w planach wypożyczenia 23-latka i chcą, by ten stał się dla doświadczonego bramkarza rywalem takim samym, jakim w reprezentacji Niemiec jest Marc-Andre ter Stegen.

Obecni rezerwowi Bayernu - Sven Ulreich oraz Christian Fruechtl - najprawdopodobniej opuszczą klub latem. Pierwszy na zasadzie transferu, drugi wypożyczenia.