Przyjaciel Roberta Lewandowskiego: Jego przerwa może być dłuższa, niż zakładano

Przerwa Roberta Lewandowskiego po operacji pachwiny może potrwać dłużej, niż pierwotnie przewidywano. Polski napastnik może opuścić zimowy obóz treningowy Bayernu Monachium.

Kilka dni temu Robert Lewandowski przeszedł operację przepukliny pachwinowej. Polski napastnik poddał się zabiegowi po meczu ligowym z Wolfsburgiem (2:0). 31-latek wykorzystał fakt, że w Bundeslidze rozpoczęła się już przerwa zimowa. Polski napastnik zmagał się z problemami z przepukliną od dłuższego czasu, jednak nie chciał opuścić żadnego spotkania Bayernu Monachium i reprezentacji Polski, dlatego do operacji doszło tak późno.

Lewandowski musi zrobić dwie rzeczy, by być wyżej w Złotej Piłce

Zobacz wideo

Przerwa Roberta Lewandowskiego potrwa dłużej?

Początkowo Bayern informował, że przerwa w treningach Lewandowskiego potrwa zaledwie od 10 do 14 dni, dzięki czemu weźmie on udział w zimowym zgrupowaniu monachijczyków w Katarze. Przyjaciel i współpracownik polskiego napastnika, Tomasz Zawiślak poinformował jednak, że najlepszy strzelec mistrzów Niemiec może nie zdążyć na obóz, który rozpocznie się 4 stycznia. - Wydaje się, że rehabilitacja nie pozwoli na obóz - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Lewandowski ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. W 25 meczach strzelił dla Bayernu aż 30 goli.

Więcej o:
Copyright © Agora SA