Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski zachwycony. "Potrzebujemy takiego piłkarza"

Robert Lewandowski i Philippe Coutinho to zawodnicy, którzy w sobotę zapewnili Bayernowi Monachium wysokie zwycięstwo z Werderem Brema (6:1). Obydwaj zawodnicy dogadują się coraz lepiej, na czym korzysta cały zespół mistrzów Niemiec.

Robert Lewandowski zdobył dwie, a Philippe Coutinho trzy bramki w sobotnim meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema (6:1). Reprezentant Polski coraz lepiej rozumie się z Brazylijczykiem, czego dowodem są wyniki Bawarczyków. Najlepszy strzelec monachijskiego zespołu z zawodnikiem wypożyczonym z Barcelony rozumie się zresztą doskonale nie tylko na murawie, ale także poza nią.

Skrót meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema:

Zobacz wideo

Po zakończeniu sobotniego meczu Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych dwa zdjęcia: swoje z Coutinho, a także swojej córki Klary z dzieckiem Brazylijczyka. Przyjaźń obydwu piłkarzy kwitnie, a Bayern na tym korzysta.

 

Lewandowski chwali Coutinho. "Potrzebujemy takiego piłkarza"

Dobre stosunki łączące Lewandowskiego z Coutinho widać także po wypowiedziach tego pierwszego, który po zakończeniu starcia z Werderem chwalił kolegę z zespołu. - To był jego wieczór. Był świetny z piłką, miał wiele dobrych wyborów. Potrzebujemy takiego gracza. Pokazał, jak dobrym jest piłkarzem. Drzemie w nim wielki potencjał - powiedział Lewandowski o Coutinho.

Coutinho po przyjściu do Bayernu rozegrał 20 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił siedem goli i zaliczył siedem asyst. Po zakończeniu obecnego sezonu 27-latek wróci do Barcelony, z której jest wypożyczony. W Monachium może oczywiście zostać, ale Bayern musiałby zapłacić za niego aż 120 mln euro, co oznaczałoby pobicie transferowego rekordu klubu.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE