Robert Lewandowski po raz pierwszy pojawi się na gali Złotej Piłki! "Uznał, że warto tam być"

Robert Lewandowski w tym roku pierwszy raz zdecydował się pojechać na galę "France Football" do Paryża. Rozdanie nagród w plebiscycie Złotej Piłki w poniedziałek 2 grudnia, galę pokaże TVP Sport, transmisja od 20:30.

- Mamy potwierdzenie od organizatorów Złotej Piłki, że na gali obecny będzie Robert Lewandowski. Wnioski wyciągnijcie sami - napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

Robert Lewandowski na gali Złotej Piłki. Co to oznacza?

Redakcja "France Football" zakończyła przyjmowanie głosów 9 listopada, a wyniki ogłosi 2 grudnia. Lewandowski jest nominowany do nagrody po raz czwarty, ale nigdy nie był na gali, nawet w roku w którym zajął w plebiscycie czwarte miejsce. Czy z tego należy wyciągać wniosek, że tym razem będzie na wyższym miejscu? Z naszych informacji wynika, że nie było w tym roku mocniejszych niż zwykle sugestii organizatorów, by Lewandowski pojawił się w Paryżu. Natomiast tym razem od początku, od momentu ogłoszenia nominacji, miał wielką ochotę się wybrać.

Niesamowita akcja Roberta Lewandowskiego. Było o krok od genialnej asysty!

Zobacz wideo

 - Żeby wreszcie zobaczyć jak jest. I na 98 procent będą z Anią w poniedziałek - mówi jedna z osób z najbliższego otoczenia Roberta Lewandowskiego. I dodaje: - Przy takiej konkurencji to i miejsce w piątce byłoby świetne. Miejsce w trójce to już w ogóle szał. Ale i czołowa dziesiątka dobra. A jest przecież jeszcze jedenastka roku. Ale przede wszystkim Robert miał poczucie, że tym razem po prostu warto w Paryżu być.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.