Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cichy faworyt na nowego trenera Bayernu Monachium! "Wymarzony scenariusz"

- Nie cała wina leży po stronie Niko Kovaca, a jego pracy nie można ocenić jednoznacznie jako porażki - uważa Tomasz Urban, ekspert Eleven Sports od Bundesligi. Bayern Monachium po rozstaniu z Chorwatem szuka nowego trenera, a na horyzoncie pojawił się cichy faworyt. Zapraszamy na nowy odcinek programu "Dogrywka" w Sport.pl.
Zobacz wideo

Erik ten Hag, Mauricio Pochettino, a może Jose Mourinho? Kto zostanie nowym trenerem Bayernu Monachium? - Mourinho skreśliłbym z tej listy. Naturalnym wyborem wydaje się ten Hag, ale dopiero od początku nowego sezonu. Dlatego wymarzoną opcją dla ludzi związanych z Bayernem Monachium - i moim cichym faworytem - jest Arsene Wenger. Pytanie tylko, czy Francuz zgodziłby się przejąć zespół na kilka miesięcy - mówi w programie "Dogrywka" w Sport.pl Tomasz Urban, ekspert Eleven Sports i dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna".

Program "Dogrywka" w Sport.pl to rozmowy Dominika Wardzichowskiego z ludźmi polskiej piłki: piłkarzami, trenerami, ekspertami i dziennikarzami. Fragmenty programu można obejrzeć w programie "Sekcja Piłkarska", który co poniedziałek możecie obejrzeć na portalu Gazeta.pl, Sport.pl oraz na Facebooku i YouTube Sport.pl. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.