Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski pokłócił się z kolegami. A piłkarze Bayernu musieli tłumaczyć się kibicom [WIDEO]

Bayern Monachium przegrał we Frankfurcie z Eintrachtem 1:5. Po meczu byliśmy świadkami rodem... z polskich boisk, gdy piłkarze mistrzów Niemiec zostali wezwani przez swoich kibiców pod trybunu i musieli się tłumaczyć, że swojej gry, a także wysłuchać obelg ze strony fanów. Niemieckie media piszą też, ze Lewandowski pokłócił się ze swoimi kolegami.

Niemieckie media są wstrząśnięte porażką Bayernu Monachium, który przegrał z Eintrachtem aż 1:5. Zespół Niko Kovaca został upokorzony i ośmieszony, a jedynym pozytywem był fenomenalny gol Roberta Lewandowskiego.

Zobacz wideo

Piłkarze wezwani na rozmowę wychowawczą

Bayern był bezradny, piłkarze Kovaca nie wiedzieli co się dzieje. Po spotkaniu zawodnicy z Bawarii zostali wezwani przez kibiców Bayernu znajdujących się na sektorze gości. Sceny, które do tej pory kojarzyły nam się np. z polskimi boiskami, teraz miały miejsce w także w przypadku tej zdecydowanie większej piłki. 

Przyjęcie obelg ze strony kibiców na swoje barki wzięli głównie David Alaba i Thomas Mueller, którzy podeszli najbliżej płotu i starali się tłumaczyć z gry swojej drużyny. 

Lewandowski pokłócił się z kolegami?

Nieco dalej znaleźli się m.in Robert Lewandowski, Manuel Neuer czy Serge Gnabry. W tej dyskusji najbardziej żywiołowo reagował Polak, który z dużą irytacją krzyczał coś do kolegów. Nie uszło tu uwadze niemieckich mediów, które uważają, że napastnik był wściekły już w drugiej połowie i po prostu pokłócił się z kolegami - pisze spox.com. 

Portal sport1.de dodaje, ze Polak choć poprawił rekord zdobytych bramek, to jego współpraca z drużyną się nie układała, a napastnik był poirytowany postawą swoich partnerów.