Jose Mourinho trenerem w Bundeslidze? Władze myślą o zmianie trenera

Pozycja Luciena Favre'a w Borussii Dortmund nie jest mocna. Władze klubu coraz częściej zastanawiają się nad zmianą trenera, a jednym z kandydatów na nowego szkoleniowca BVB jest Jose Mourinho - informuje "Bild".

Borussia Dortmund wygrała w tym sezonie Bundesligi tylko cztery z ośmiu meczów. To zdecydowanie poniżej oczekiwań i ambicji kibiców oraz klubowych władz. Czwarte miejsce i jeden punkt starty do liderującej Borussii Moenchenglabach nie wygląda tragicznie, ale styl gry i okoliczności traconych punktów sprawiają, że pozycja Luciena Favre'a nie jest mocna.

Zobacz wideo

Jose Mourinho trenerem Borussii Dortmund?

Władze klubu coraz częściej zastanawiają się nad zmianą trenera, a jednym z kandydatów na nowego szkoleniowca BVB jest Jose Mourinho. - Hans-Joachim Watzke nie ukrywa, że ma z Mourinho bardzo dobre relacje. Szef Borussii regularnie rozmawia z Portugalczykiem, a ten podobno zaczął naukę języka niemieckiego - informuje "Bild".

Niemieccy dziennikarze dodają jednak, że Jose Mourinho nie jest jedynym kandydatem do zastąpienia Luciena Favre'a. Klub rozważa również możliwość zatrudnienia Ralfa Rangnicka, Floriana Kohfeldta z Werderu Brema i Rogera Schmidta

Więcej o: