Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt znowu będzie chciał kupić Roberta Lewandowskiego. Efekt świetnej formy Polaka

Francuski portal "le10sport" donosi, że Real Madryt zimą może podjąć kolejną próbę sprowadzenia Roberta Lewandowskiego. Plotki te wydają się jednak mało prawdopodobne, bo Polak niedawno przedłużył umowę z Bayernem.

Robert Lewandowski zaskakuje w tym sezonie znakomitą formą. Jeśli zsumujemy wszystkie rozgrywki Polaka, to okaże się, ze nasz napastnik strzelił już 16 bramek w zaledwie 12 meczach. To z kolei od razu przekłada się na zainteresowanie napastnikiem ze strony jeszcze lepszych klubów.

Zobacz wideo

Real Madryt spróbuje sprowadzić Lewandowskiego

Francuski serwis "le10Sport" przekazuję właśnie sensacyjne plotki na temat tego, że Lewandowskim znów zainteresował się Florentino Perez z Realu Madryt. Francuzi twierdzą, że Królewscy mieliby zaproponować Bayernowi pieniądze oraz Lukę Jovicia albo Garetha Bale'a. Serwis dodaje jednak, ze sprowadzenie Polaka może być niezwykle trudne, ze względu na jego status w drużynie. Realowi w tym sezonie idzie średnio, dlatego władze klubu myślą o poważnych wzmocnieniach, a Lewandowski w obecnych rozgrywkach to niezwykle skuteczny zawodnik. 

Doniesienia francuskich mediów mogą być o tyle nieprawdopodobne, że Lewandowski niedawno przedłużył kontrakt z Bayernem do 2023 roku, co wiąże się też z dużą podwyżką. Dodatkowo wydaje się, że Bayern Monachium jest w tym sezonie po prostu silniejszą drużyną niż Real Madryt. Władze Bawarczyków mocno poprawiły konkurencję w drużynie, a Real jest klubem, który po latach wielkich sukcesów w Lidze Mistrzów znajduje się w dużym dołku.