Forma Lewandowskiego będzie przekleństwem Bayernu? Kontrowersyjna opinia niemieckiego eksperta

- Lewandowski zdobył łącznie ponad 45 procent wszystkich bramek zespołu. To, co brzmi jak bajka ma w rzeczywistości również poważną wadę - pisze Stefan Huber na łamach "Focusa".

15 goli w 11 meczach w tym sezonie strzelił Robert Lewandowski w Bayernie Monachium. 31-latek ostatnio zaimponował też formą w meczach reprezentacji Polski - w meczu z Łotwą (3:0) strzelił hat-tricka, a w spotkaniu z Macecdonią Płn. (2:0) zaliczył dwie asysty. Taka skuteczność sprawia, że o kapitanie biało-czerwonych znowu zrobiło się głośno, a eksperci i byli piłkarze ponownie rozpoczęli dyskusję na temat jego dyspozycji.

Zobacz wideo

Forma Lewandowskiego będzie przekleństwem Bayernu? Kontrowersyjna opinia niemieckiego eksperta

Zdaniem Stefana Hubera, wysoka skuteczność kapitana reprezentacji Polski może się okazać przekleństwem Bayernu Monachium. - Zdobył łącznie ponad 45 proc. wszystkich bramek zespołu. To, co brzmi jak bajka, ma w rzeczywistości poważną wadę - napisał Huber na łamach "Focusa". - Drużyna jest od niego uzależniona mocniej, niż kiedykolwiek wcześniej. Kingsley Coman i Serge Gnabry muszą jeszcze dorosnąć do swoich rol, a kontuzje im w tym nie pomagają

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.