Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda Bayernu Monachium nie odejdzie z klubu. Niko Kovac postawił weto

W środę "Bild" informował, że Thomas Mueller odejdzie jeszcze zimą z Bayernu Monachium. Obecnie wszystko wskazuje na to, że niemiecki piłkarz będzie musiał pozostać w zespole mistrza Niemiec i na nowo walczyć o miejsce w pierwszym składzie drużyny.

Thomas Mueller w obecnym sezonie jest rezerwowym u trenera Niko Kovaca i z tego powodu chciał opuścić Bayern Monachium. Jak informował w środę "Bild", napastnik wręcz próbować wymusić transfer. Sytuacja zmieniła się, gdy szkoleniowiec mistrza Niemiec stanowczo wykluczył możliwość zmiany klubu przez Niemca, który musi na nowo walczyć o miejsce w pierwszym składzie.

To nie zdarza się często... Piłkarz ekstraklasy w drużynie tygodnia! Zobacz poniższe wideo:

Zobacz wideo

"The Sun": Mueller zostanie w Bayernie Monachium

"The Sun" poinformował w czwartek, że Mueller zmienił już ton swoich wypowiedzi. Ich zdaniem, Niemiec zamierza walczyć o miejsce w składzie. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mistrzowie Niemiec liczą na sprowadzenie Leroy'a Sane z Manchesteru City.

Thomas Mueller jest wychowankiem Bayernu, a w I drużynie gra od 2008 roku. Zagrał przez ten czas w 495 meczach, strzelił 186 goli i zaliczył 171 asyst. Mimo, że przez te lata, chciało go pozyskać wiele mocnych, europejskich klubów, nigdy nie zdecydował się na odejście z drużyny mistrza Niemiec.