Thomas Mueller z bramką września. Pokonał m.in. Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Thomas Mueller okazał się lepszy w pojedynku na najładniejszą bramkę września, organizowanego przez Bayern Monachium. Jego trafienie z meczu Ligi Mistrzów wygrało m.in. z golem zdobytym przez Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski jest w kapitalnej formie strzeleckiej. Tylko we wrześniu strzelił pięć bramek dla Bayernu Monachium. Październik zaczął od trafienia w przegranym 1:2 meczu przeciwko Hoffenheim, dzięki czemu wydłużył rekordową serię spotkań Bundesligi ze strzelonym golem do siedmiu.

Kołtoń: Robert Lewandowski dostał białej gorączki. Miał prawo być wkurzony [SEKCJA PIŁKARSKA]

Zobacz wideo

Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu z Paderborn brała także udział w plebiscycie Bayernu Monachium na trafienie września. Kibice aktualnych mistrzów Niemiec wybrali jednak gola strzelonego przez Thomasa Muellera w Lidze Mistrzów, ze starcia z Crveną Zvezdą. - To nie był najważniejszy gol Muellera w Lidze Mistrzów, ale z pewnością był jednym z tych, które warto zobaczyć - napisał klub na oficjalnej stronie internetowej.

Bramka Thomasa Muellera otrzymała 57,1 proc. głosów. Drugie miejsce zajęło trafienie Roberta Lewandowskiego - 17.1 proc. głosów. Trzecie miejsce zajęła piłkarka Bayernu, Lina Magull - 13,5 proc. głosów.

Więcej o: