Bayern Monachium znalazł następcę Manuela Neuera. Nie muszą za niego płacić

Zdaniem dziennikarzy "Bilda", Bayern Monachium wybrał już następcę Manuela Neuera. Po zakończeniu obecnego sezonu do mistrza Niemiec ma dołączyć Alexander Nuebel.

Manuel Neuer ma niepodważalny status pierwszego bramkarza Bayernu Monachium. Do tej pory trudno było sobie wyobrazić, aby mistrzowie Niemiec szukali jego zastępstwa. Forma Niemca jednak pozostawia obecnie wiele do życzenia i działacze klubu z Monachium poszukują następcy niemieckiego golkipera.

Zobacz wideo

Bild: Bayern znalazł następcę Neuera

Zdaniem dziennikarzy "Bilda", działacze Bayernu już go znaleźli. Już w ubiegłym sezonie zaczęły pojawiać się plotki, że Alexander Nuebel, aktualnie bramkarz Schalke, trafi do Monachium. Tym razem wydaje się, że sprawa zaczyna nabierać tempa. Zwłaszcza, że Nuebelowi wraz z końcem sezonu kończy się kontrakt i władze mistrza Niemiec nie będą musieli za niego zapłacić.

W obecnym sezonie Nuebel spisuje się znakomicie i jest jednym z najpewniejszych punktów Schalke. W ośmiu meczach wpuścił dotychczas tylko siedem goli, a trzykrotnie zachował czyste konto.

Więcej o: