Piłkarz Bayernu Monachium załamany decyzją trenera. Musiał pocieszać go asystent

Javi Martinez, który w ubiegłym sezonie odgrywał ważną rolę w Bayernie Monachium, został w obecnych rozgrywkach odstawiony na boczny tor przez Niko Kovaca. Piłkarz mistrza Niemiec bardzo źle przyjął decyzję trenera.

Javi Martinez w ubiegłym sezonie wystąpił w 33 meczach, rozgrywając łącznie 2257 minut. Był jednym z kluczowych zawodników zespołu Niko Kovaca. W obecnych rozgrywkach sytuacja diametralnie się zmieniła. Defensywny pomocnik rozegrał zaledwie 5 spotkań - 3 w Bundeslidze i 2 w Lidze Mistrzów. Łącznie na boisku spędził tylko 131 minut.

Martinez załamany decyzją Kovaca

Decyzja Niko Kovaca bardzo źle wpływa na Martineza. Fotoreporterzy obecni na stadionie zrobili kilka zdjęć, na których widać załamanego zawodnika, siedzącego na ławce przed sobotnim meczem z Hoffenheim. Na jednym z nich można także zobaczyć asystenta trenera, który pociesza Martineza.

Bayern Monachium przegrał w spotkaniu z Hoffenheim 1:2, a jedynego gola dla mistrzów Niemiec zdobył Robert Lewandowski. Wiele słów krytyki padło w kierunku Corentina Tolisso, który stracił piłkę na własnej połowie. Po jego błędzie padła pierwsza bramka dla Hoffenheim. Trafienie Polaka pozwoliło wyrównać stan meczu, jednak w 79. minucie wynik meczu ustalił Adamjan.