Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Manchester City chce wykiwać Bayern Monachium. Chcą przedłużyć umowę z piłkarzem

Manchester City chce przedłużyć umowę z Leroyem Sane. Piłkarz latem był krok od transferu do Bayernu Monachium, ale tuż przed podpisaniem umowy z bawarskim klubem doznał poważnej kontuzji.
Zobacz wideo

Leroy Sane w letnim oknie transferowym był bliski transferu do Bayernu Monachium, ale podczas meczu z Liverpoolem uszkodził więzadła. - To niewiarygodnie złe wieści. Nie wiem, jak długo go nie będzie. Zwykle przerwa po tego rodzaju kontuzji trwa sześć lub siedem miesięcy. Mam nadzieję, że jednak wróci w lutym lub marcu - mówił niedawno Pep Guardiola.

Bayern zrezygnował z piłkarza

Sytuacja Bayernu była o tyle zła, że Sane przez wiele tygodni przeciągał negocjacje, a gdy już kluby i piłkarz doszli do porozumienia, to zawodnik doznał bardzo poważnego urazu. Bayern w zamian za Sane awaryjnie ściągnął Ivana Perisicia, a potem klub wypożyczył także Philippe Coutinho. A do sprawy Sane Bayern miał wrócić w przyszłe lato. Może się jednak okazać, że The Citizens okażą się sprytniejsi. 

Dziennik "Evening Standard" twierdzi, że Manchester City poczeka na powrót Leroya Sane i wierzy w tego zawodnika. Angielski klub będzie więc chciał nagrodzić go nowa, dłuższą umową. 23-latek w poprzednim sezonie zagrał 47 meczów, w których strzelił 16 bramek i zaliczył 18 asyst.