Dyrektor sportowy Bayernu publicznie krytykuje Roberta Lewandowskiego. Ironicznie

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidzić krytykuje Roberta Lewandowskiego. - Powiedziałem mu, że nie musi się martwić o moją pracę, pracę Karla-Heinza Rummenigge czy Ulego Hoenessa. I na pewno nie powinien tego robić w publiczny sposób - powiedział Salihamidzić.

Tak Bayern rozbił w sobotę Mainz:

Zobacz wideo

Robert Lewandowski od dawna apelował do władz Bayernu Monachium o większe transfery. Tego lata w końcu się ich doczekał. Mistrzowie Niemiec sprowadzili m.in. Ivana Perisicia, Philippe Coutinho i Lucasa Hernandeza. Takie zachowanie Lewandowskiego nie spodobało sie dyrektorowi sportowemu Bayernu, Hasanowi Salihamidziciowi.

Salihamidzić krytykuje Lewandowskiego

- Powiedziałem mu, że nie musi się martwić o moją pracę, pracę Karla-Heinza Rummenigge czy Ulego Hoenessa. I na pewno nie powinien tego robić w publiczny sposób. Sądzę, że zrozumiał - przyznał Bośniak w rozmowie z "Kickerem".

Salihamidzić o krytyce jego pracy

Salihamidzić jest od dawna krytykowany przez niemieckie media za swoją pracę na stanowisku dyrektora. Ostatnie transfery prawdopodobnie wzmocnią jego pozycję w bawarskim klubie. - W zawodowej piłce jestem od dwudziestu lat. Jestem przyzwyczajony do krytyki. Wiem również, że dzięki niej można lepiej zareagować na to, co się dzieje. Tak właśnie jest u nas - dodał. 

Salihamidzić ma ważny kontrakt z Bayernem do 30 czerwca 2020 roku.

Więcej o: