Zachwyty nad Lewandowskim i Bayernem! "Czym byłby festiwal strzelecki bez gola Polaka?"

Bayern Monachium rozbił w sobotę Mainz aż 6:1. Jedną z bramek dla mistrzów Niemiec zdobył Robert Lewandowski. - Czym byłby festiwal strzelecki Bayernu bez gola Lewandowskiego? - chwalił Polaka portal goal.com.

Gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Mainz:

Zobacz wideo

Bayern wygrał efektownie z Mainz aż 6:1. Choć początek meczu nic na to nie wskazywał, bo goście szybko objęli prowadzenie. Na przerwę gospodarze schodzili jednak, prowadząc 2:1, a w drugiej połowie strzelili jeszcze cztery gole - w tym jedną Robert Lewandowski. Polski napastnik dostał dobre noty od niemieckich mediów za sobotni występ. 

- Miał jedną czy dwie szanse. W 50. minucie dostał podanie w pole karne od Thomasa Mullera. Lewandowski jest po prostu zawodnikiem klasy światowej, ale to nic nowego - napisał portal ran.de, który ocenił Lewandowskiego na "2". 

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się. Sześć goli po trzech meczach Bundesligi

Notę "2,5" otrzymał Polak od portalu goal.com. - Czym byłby festiwal strzelecki Bayernu bez bramki Lewandowskiego? - zapytali dziennikarze znanego serwisu piłkarskiego, doceniając formę naszego zawodnika. Lewandowski po trzech kolejkach nowego sezonu Bundesligi ma na koncie już sześć trafień. 

- W pierwszych minutach grał niczym w półfinale Ligi Mistrzów. Otrzymał dobre podanie od Coutinho, ale nieznacznie chybił. W 78. minucie podwyższył na 5:1. Sześć trafień w trzech meczach - czytamy w "Abendzeitung-munchen", które także przyznało kapitanowi naszego kadry ocenę "2".

Więcej o: