Nowy piłkarz Bayernu Monachium wymusił transfer w żałosny sposób

Mickael Cuisance niedawno został nowym piłkarzem Bayernu Monachium. "SportBild" przedstawił jednak kulisy tego, jak zmusił Borussię Moenchengladbach do tego, by pozwoliła mu na ten transfer.
Zobacz wideo

Mickael Cuisance podpisał pięcioletni kontrakt z Bayernem Monachium, który będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku. Nowy piłkarz mistrzów Niemiec dostał koszulkę z numerem 11. - Ma znakomite umiejętności techniczne i wielki potencjał. Będzie mógł się u nas rozwijać. Jesteśmy przekonani, że przyniesie nam wiele radości - powiedział dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzić. Pomysł sprowadzenia Cuisance'a należał do Salihamidzicia właśnie.

Tak Cuisance wymusił transfer do Bayernu Monachium

"SportBild" opisał, jak 20-letni Francuz zmusił Borussię Moenchengladbach do jego sprzedaży. Zrobił to w bardzo nieprofesjonalny sposób. Trenował z rozwiązanymi sznurówkami, odmawiał podawania ręki swoim kolegom z zespołu, a gdy usłyszał, że znajdzie się w kadrze zespołu na pierwsze spotkanie nowego sezonu Bundesligi... udawał kontuzję. W ten sposób chciał pokazać, że nie zamierza już więcej grać w Borussii, która ostatecznie zdecydowała się na jego sprzedaż, by uniknąć problemów w zespole.

Więcej o: