Znakomita asysta Łukasza Piszczka! Perfekcyjne dośrodkowanie w pole karne [WIDEO]

Łukasz Piszczek popisał się znakomitą asystą w spotkaniu Borussii Dortmund z FC Koeln (3:1). Polski obrońca perfekcyjnie dośrodkował na głowę Achrafa Hakimiego i w znaczący sposób przyczynił się do zdobycia kompletu punktów przez swój zespół.

Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe 3:1 FC Koeln. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, gdy w 29. minucie Burkiego pokonał Drexler. Goście długo nie mogli znaleźć sposobu na odrobienie strat, jednak w 70. minucie Sancho wreszcie znalazł drogę do siatki rywali. W 86. minucie, po asyście Łukasza Piszczka, na prowadzenie Borussię wyprowadził Hakimi. W czwartej minucie doliczonego czasie gry wynik meczu ustalił Alcacer.

Znakomita asysta Łukasza Piszczka

Polski obrońca otrzymał podanie na prawym skrzydle, rozejrzał się, po czym perfekcyjnie dośrodkował piłkę w pole karne, idealnie na głowę Achrafa Hakimiego, który musiał tylko dostawić głowę, aby wyprowadzić Borussię Dortmund na prowadzenie.

Te gole Lewandowskiego zapamiętamy z sezonu 2018/2019

Zobacz wideo

Borussia po drugiej wygranej w tym sezonie awansowała na pozycję lidera tabeli Bundesligi. Z kolei Alcacer wyprzedził Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców. W tej chwili Hiszpan ma trzy gole, a Polak dwa - Bayern swoje spotkanie rozegra w sobotę z Schalke. Kibice już zacierają ręce, licząc na kapitalny pojedynek o koronę króla strzelców przez zawodników Bayernu Monachium i drużyny z Dortmundu.

Więcej o: