Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium bliski niespodziewanego transferu. Kontuzja Sane zmieniła plany mistrzów Niemiec

Bayern Monachium nieporadnie działa na rynku transferowym. Niemcy uzgodnili warunki kontraktu z Leroy'em Sanem, ale ten doznał kontuzji i musi przejść operację. Bardzo możliwe, że do Bayernu trafi teraz Ivan Perisić, który ma zostać wypożyczony do Niemiec.
Zobacz wideo

Leroy Sane doznał naderwania więzadeł krzyżowych. Piłkarz Manchesteru City musi przejść operację i czeka go kilkumiesięczna przerwa. To fatalna informacja dla Bayernu Monachium, który był zdecydowany na transfer, a teraz transakcja stoi pod znakiem zapytania.

Sane musi przejść operację

Sane porozumiał się z Bayernem w sprawie kontraktu, ale w weekend wystąpił w meczu o Tarczę Dobroczynności. Niestety, już po kilku minutach musiał opuścić boisko z powodu kontuzji kolana. Dokładne badanie wykazało, że Leroy Sane doznał naderwania więzadła krzyżowego (ACL) i będzie musiał przejść operację. Niestety, oznacza to, że piłkarz będzie pauzował 3-5 miesięcy. Nie wiadomo zatem, czy Bayern zdecyduje się na finalizację tego transferu - tak informuje "Kicker".

Bayern ma nowy cel transferowy

Bayern ma już jednak nowy cel transferowy. - Bayern bardzo mocno interesuje się Ivanem Perisiciem. Chorwat mógłby trafić do Bundesligi na zasadzie wypożyczenia, które sporo by kosztowało. Niemcy prowadzą w tej sprawie szczegółowe rozmowy - przekazał Gianluca Di Marzio.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że Perisić jest na wylocie z Interu. Taka sytuacja może mu pomóc w przejściu do bawarskiego klubu. 

W poprzednim sezonie Perisić zagrał 34 mecze, w których strzelił 8 bramek i zaliczył 4 asysty. 

Więcej o: