Bayern Monachium rozgromił amatorów 23:0. Piękny gol Lewandowskiego [WIDEO]

Bayern Monachium pokonał amatorski zespół FC Rottach-Egern 23:0 (11:0). Trzy bramki dla mistrzów Niemiec strzelił Robert Lewandowski.

Bayern Monachium rozegrał ostatnie starcie towarzyskie przed rozpoczęciem nowego sezonu Bundesligi. Jego rywalem był zespół występujący na co dzień w 10. lidze niemieckiej. Już do przerwy Bayern prowadził 11:0, a w drugiej połowie dorzucił kolejnych dwanaście bramek. Robert Lewandowski strzelał gole w 9., 16. i 29. minucie gry (i dorzucił do tego trzy asysty). Hat-tricka na koncie mają również Thomas Mueller oraz Leon Goretzka, a Corentin Tolisso zdobył aż cztery bramki między 38. a 42. minutą spotkania.

Tak Robert Lewandowski strzelił jedną z bramek:

W poniedziałek 12 sierpnia Bayern Monachium zagra z Energie Cottbus w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Za to w piątek 15 sierpnia zagra z Herthą Berlin na inaugurację nowego sezonu Bundesligi