Robert Lewandowski fantastycznie przywitany w USA. Szaleństwo wokół Polaka [WIDEO]

Bayern Monachium rozpoczęli tournee po Stanach Zjednoczonych. Klub opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jak wielką popularnością w USA cieszy się Robert Lewandowski.
Zobacz wideo

Bayern Monachium rozpoczął tournee po Stanach Zjednoczonych. W pierwszym meczu przegrali z Arsenalem 1:2 w Los Angeles. Zainteresowanie obecnością mistrza Niemiec w USA jest ogromny, o czym mógł przekonać się Robert Lewandowski, na którego przed hotelem czekały tłumy kibiców. Nagranie z tego spotkania klub opublikował w mediach społecznościowych.

Nagranie powstało tuż po przylocie drużyny do Houston, gdzie Bayern rozegra kolejny mecz. W ramach International Champions Cup mistrz Niemiec zmierzy się z Realem Madryt. Tłumy kibiców witających piłkarzy Bayernu, krzyki i ogromne zamieszanie. Robert Lewandowski nie był jednak jedynym, którego otoczyli amerykańscy fani.

Robert Lewandowski zdradził, jak długo chce grać w piłkę. "Kariera piłkarza nie trwa długo"

Robert Lewandowski zdradził, ile lat chce jeszcze grać zawodowo w piłkę. - W ogóle nie czuję się tak, jakbym miał za chwilę skończyć 31 lat - przyznał Polak w wywiadzie dla oficjalnego serwisu Bundesligi. Biorąc pod uwagę popularność napastnika Bayernu w USA, możliwy wydaje się scenariusz, w którym z zespołu mistrza Niemiec przeniesie się do MLS.

Więcej o: