Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium wprowadza plan B. Wybrał piłkarza, którego chce sprowadzić

Działacze Bayernu Monachium są gotowi na wprowadzenie transferowego planu B - taką informację przekazuje niemiecki "SportBild". Powodem takiej decyzji jest fakt, że mistrzowie Niemiec nie są w stanie ściągnąć do siebie Leroya Sane i Ousmane'a Dembele.

Wygórowane żądania finansowe sprawiły, że niemieccy działacze zrezygnowali z prób ściągnięcia Leroya Sane i Ousmane Demebele do Bayernu Monachium. Jak donosi niemiecki "SportBild", są gotowi z tego powodu wprowadzić w życie transferowy plan B - czyli sprowadzenie tańszych zawodników, którzy mieliby wzmocnić mistrza Niemiec.

Zobacz wideo

Zdaniem niemieckiego dziennika, plan B zakłada sprowadzenie Hakima Ziyecha z Ajaksu Amsterdam. Działacze Bayernu mieli już wcześniej kontaktować się z jego agentem, aby rozmawiać o możliwym transferze. Nie jest to jednak jedyny cel włodarzy klubu. Jak donosi "Sportbild", zespół z Monachium rozważa także sprowadzenie Yannicka Carrasco, grającego obecnie w lidze chińskiej. Obserwowani są także Steven Bergwijn z PSV, Leon Bailey z Bayeru Leverkusen oraz Dani Olmo z Dinama Zagrzeb.

Robert Lewandowski może mieć nowego zmiennika

Robert Lewandowski niebawem może mieć nowego zmiennika. Bayern Monachium interesuje się bowiem sprowadzeniem Mario Mandzukicia z Juventusu. O swojego byłego napastnika mistrzowie Niemiec powalczą jednak z Borussia Dortmund.