Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dietmar Hamann czeka na proces. Trafił do aresztu, wyszedł i złamał policyjny zakaz

Dietmar Hamann, były reprezentant Niemiec i zawodnik Liverpoolu, będzie sądzony w Australii. Kiedyś piłkarz, a obecnie ekspert telewizyjny, zaatakował swoją partnerkę, za co trafił do aresztu. Po wyjściu z niego złamał policyjny zakaz kontaktowania się z kobietą. Dlatego odebrano mu paszport i wyznaczono rozprawę.

Kilka miesięcy temu Hamann przypomniał o sobie światu, krytykując Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik Bayernu pewnie zmierzał po kolejny tytuł króla strzelców Bundesligi, a Hamann twierdził, że Lewandowski jest problemem Bayernu i klub powinien poszukać sobie nowego snajpera.

Zobacz wideo

Teraz o ekspercie niemieckiej telewizji Sky jest bardzo głośno w Australii. Hamann ze swoją partnerką pojechał tam na wakacje. W piątek 21 czerwca para się pokłóciła. Na interwencję do domu w Randwick przyjechała policja i oskarżyła Niemca o napaść na Bridget Gray. Były piłkarz trafił do aresztu. Po wyjściu z niego za kaucją Hamann zadzwonił do swojej partnerki. W ten sposób złamał policyjny zakaz kontaktowania się z ofiarą. Hamann musiał oddać policji swój paszport i 27 czerwca ma się stawić przed sądem w Sydney.