Robert Lewandowski "nie porywa ludzi z siedzeń". Bayern chce piłkarza z efektem "wow!"

- Robert Lewandowski nie porywa ludzi z siedzeń - pisze szef sportu w Bildzie Walter M. Straten i nawołuje Bayern Monachium do pozyskania Leroya Sane, co miałoby być znakomitym ruchem dla całej Bundesligi.

Robert Lewandowski "wydaje się zbyt spokojny"

- Dla jakich piłkarzy, niezależnie od tego, komu kibicujesz, przychodzisz na stadion? Dla Reusa i Sancho z BVB? Dla Havertza z Bayeru? Może dla Comana z Bayernu albo Jovicia z Eintrachtu, choć ten niestety odszedł do Realu Madryt. Robert Lewandowski to znakomity napastnik, ale wydaje się zbyt spokojny, by porwać ludzi z siedzeń - pisze Walter M. Straten. Dodał, że piłkarzami z efektem "wow!", potrafiącymi przyciągać ludzi na stadiony byli Arjen Robben czy Franck Ribery, ale obaj już odeszli z klubu.

Zobacz wideo

Z tego względu jego zdaniem Bayern Monachium powinien pozyskać Leroya Sane, a nawet "musi". - Bundesliga potrzebuje Sane. Magika, który wniesie trochę blasku do zakurzonej ligi - czytamy w Bildzie.  Bayern Monachium wciąż nie zawarł porozumienia z Manchesterem City w sprawie transferu zawodnika. Sane zastanawia się, czy ten transfer jest najlepszym rozwiązaniem dla jego kariery. Jak informuje "Bild", jeśli negocjacje między klubami zakończą się niepowodzeniem, Bawarczycy będą chcieli sprowadzić Yannicka Ferreirę Carrasco z Dalian Yifang.

Więcej o: