Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarze Bayernu Monachium namawiają gwiazdę na transfer. 100 milionów euro?

Piłkarze Bayernu Monachium z Joshuą Kimmichem na czele namawiają Leroya Sane na transfer - poinformował Bild. - 100 mln euro to odpowiednia cena za takich piłkarzy - uważa Oliver Kahn.

Leroy Sane z Manchesteru City może trafić do Bayernu Monachium. Zainteresowanie skrzydłowym potwierdził Uli Hoeness, prezes niemieckiego klubu. - To świetny piłkarz ze znakomitymi umiejętnościami i wielkim potencjałem. Wielokrotnie widziałem jego wartość. To piłkarz, który z miejsca może wznieść nasz na wyższy poziom, ulepszyć zespół - stwierdził entuzjastycznie Robert Lewandowski, który jest zwolennikiem tego pomysłu.

Zobacz wideo

Bayern chce sprowadzić Sane. Guardiola wyraził zgodę na odejście

Piłkarze Bayernu z Kimmichem na czele wykorzystali zgrupowanie reprezentacji Niemiec, by przekonać Sane do transferu - pisze Bild. Wpływ na decyzję zawodnika Manchesteru City mogą mieć znakomite relacje, jakie łączą go z zawodnikami Bayernu. Na zgrupowaniu regularnie jest widziany podczas rozmów i żartów z Kimmichem, a podczas posiłków obok niego siedzi Leon Goretzka, który również próbuje przekonać go do przenosin.

Pep Guardiola zgodził się na odejście niemieckiego skrzydłowego, ale Manchester City przyjmie ofertę Bayernu tylko, jeśli będzie wynosiła około 100 milionów euro. W ten sposób Sane zostałby najdroższym piłkarzem w historii Bundesligi. W tym sezonie 23-letni Sane zagrał w 47 spotkaniach Manchesteru City, strzelił 16 goli i zaliczył 18 asyst. - 100 milionów euro to dzisiaj odpowiednia cena za piłkarzy o takiej jakości - stwierdził Oliver Kahn, ekspert ZDF i legendarny niemiecki bramkarz.