Oficjalnie! Bayern podjął decyzję dotyczącą Jamesa Rodrigueza. Klub zamieścił komunikat

- James Rodriguez opuści Bayern Monachium po tym, jak zakończy się jego dwuletnie wypożyczenie z Realu Madryt - czytamy w oficjalnym komunikacie, który mistrzowie Niemiec opublikowali w mediach społecznościowych. Co ciekawe, wynika z niego, że to Kolumbijczyk poprosił o to, by Bawarczycy nie decydowali się na transfer definitywny.

15 goli i 20 asyst, to dorobek Jamesa Rodrigueza w Bayernie Monachium. Kolumbijski pomocnik opuści niemiecki klub po dwuletnim wypożyczeniu i rozegraniu 67 spotkań. Bawarczycy o rozstaniu z zawodnikiem poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo

- James Rodriguez opuści Bayern Monachium po tym, jak zakończy się jego dwuletnie wypożyczenie z Realu Madryt. Reprezentant Kolumbii poprosił zarząd mistrza Niemiec, by klub nie skorzystał z opcji wykupu. Bayern zgodził się na to - czytamy w oficjalnym komunikacie monachijskiego klubu.

Rodriguez, który w barwach Bayernu wywalczył dwa mistrzostwa Niemiec, dwa krajowe puchary oraz jeden superpuchar, wróci do Realu Madryt. Nie wiadomo jednak, czy pozostanie w nim na przyszły sezon, bo jego władze w letnim oknie transferowym planują kadrową rewolucję, na którą środki chcą pozyskać ze sprzedaży niektórych zawodników.

Więcej o: