Bayern zmierza po mistrzostwo. Bezmyślne zachowanie piłkarza Hannoweru 96 ustawiło mecz [WIDEO]

Bayern pokonał Hannower 96 3:1 i jest blisko mistrzostwa Niemiec. Po remisie BVB ma 4 pkt przewagi nad Borussią Dortmund i za tydzień może sobie zapewnić mistrzostwo Niemiec. Mecz z Hannowerem mógłby ułożyć się inaczej, gdyby nie bezmyślne zachowanie jednego z zawodników gości, który w 9 minut strzelił bramkę i dostał dwie żółte kartki. Skrót spotkania można obejrzeć poniżej.

Bayern pokonał Hannower 96 3:1 i pewnie zmierza po mistrzostwo Niemiec. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Robert Lewandowski. Bawarczycy jednak długo męczyli się z najsłabszą drużyną ligi.

Druga połowa zaczęła się od zmiany Jonathasa, który wszedł za Weydandta. Po pięciu minutach sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką przez Boatenga i podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Jonathas, który pewnie wyknał jedenastkę. Chwilę potem dostał jednak żółtą kartkę (prawdopodobnie za prowokowanie). Trzy minuty później piłkarz wprowadzony w 46. minucie wyleciał z boiska, bo w 55. minucie obejrzał drugą żółtą kartkę za uderzenie łokciem Thomasa Muellera. I skończył mecz z dorobkiem jednego gola i czerwonej kartki w czasie zaledwie 9 minut.