Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niemieckie media są przekonane: władze Borussii Dortmund podjęły decyzję w sprawie przyszłości trenera

Władze Borussii Dortmund podjęły decyzję w sprawie przyszłości Luciena Favre'a - informuje "Bild". Zdaniem niemieckiego dziennika, bez względu na miejsce na koniec sezonu, latem w BVB nie dojdzie do zmiany szkoleniowca.
Zobacz wideo

21 zwycięstw w 31 spotkaniach. 69 zdobytych punktów i drugie miejsce w tabeli, to aktualny dorobek Borussii Dortmund pod wodzą Luciena Favre'a. Zespół, w którym występuje Łukasz Piszczek, przez pewien czas zajmował nawet pozycję lidera Bundesligi, ale niedawno stracił ją na rzecz Bayernu Monachium, do którego brakuje mu dwóch punktów.

Zdaniem dziennika "Bild" władze Borussii podjęły już decyzję dotyczącą przyszłości obecnego szkoleniowca drużyny. Według informacji niemieckich dziennikarzy Favre pozostanie na swoim stanowisku niezależnie od miejsca, które dortmundczycy zajmą na koniec sezonu. Kontrakt 61-latka obowiązuje do czerwca 2020 roku.

Borussia cały czas ma szanse na zdobycie mistrzostwa Niemiec. Do końca sezonu pozostały bowiem jeszcze trzy mecze, w których drużyna z Zagłębia Ruhry zmierzy się z Werderem Brema, Fortuną Duesseldorf i Borussią Moenchengladbach.