Thorgan Hazard osiągnął porozumienie z nową ekipą! Jego klub chce 40 mln euro

Thorgan Hazard latem najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem Borussii Dortmund. - Osiągnęliśmy porozumienie - przyznał zawodnik w rozmowie z VTM Nieuws. Obecny klub brata gwiazdy Chelsea, Edena, wciąż nie doszedł jednak do porozumienia z dortmundczykami.
Zobacz wideo

Thorgan Hazard osiągnął porozumienie z Borussią Dortmund. Piłkarz sam potwierdził umowę z niemieckim klubem. Brat skrzydłowego Chelsea do nowego zespołu miałby dołączyć podczas letniego okna transferowego. - Osiągnęliśmy porozumienie. Mówiłem już wcześniej, że chcę postawić kolejny krok w karierze. Chcę doświadczyć czegoś nowego - przyznał zawodnik w rozmowie z telewizją VTM Nieuws. I dodał: - Wszystko zależy od obydwu klubów. Pomiędzy Borussią Moenchengladbach [obecna drużyna Hazarda - red.] i Dortmundem trwają rozmowy. Zajmą one jednak trochę czasu.

Wspomniane rozmowy trwają, ale na razie są dalekie od pomyślnego zakończenia. Zdaniem portalu hln.be Borussia Dortmund za 26-latka na razie oferuje 25 mln euro. Druga Borussia, ta z Moenchengladbach, za jednego ze swoich najlepszych zawodników oczekuje jednak przynajmniej 15 mln więcej. 

21-krotny reprezentant Belgii jest piłkarze Borussii od lipca 2015 roku, kiedy za 8 mln euro przeniósł się do Niemiec z Chelsea. W tym sezonie rozegrał 32 spotkania, w których strzelił 12 goli i zaliczył 11 asyst.

Więcej o: