Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekspert ESPN: Uważnie przyglądajcie się Lewandowskiemu i MLS

Robert Lewandowski może w 2020 roku podpisać kontrakt z Chicago Fire - poinformował ekspert ESPN i były reprezentant USA Taylor Twellman.
Zobacz wideo

Przedstawiciele Roberta Lewandowskiego prowadzą rozmowy z Bayernem Monachium w sprawie przedłużenia o kolejne dwa lata wygasającej w 2021 roku umowy, ale jak twierdzi Taylor Twellman - nie jest to jedyna opcja rozważana przez Polaka.

W podcaście "Extratime", który znaleźć można na oficjalnych kanałach amerykańskiej ligi, Twellman powiedział: - Uważnie przyglądajcie się Lewandowskiemu i Chicago Fire.

Ekspert ESPN dodał, że choć nie ma jeszcze żadnych wiążących ustaleń pomiędzy stronami, temat jak najbardziej istnieje, a Lewandowski - jego zdaniem - mógłby przenieść się do Stanów Zjednoczonych po przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

Chicago Fire chce powiększyć bazę swoich kibiców, a sposobem ma być na to przyciągnięcie na stadiony imigrantów. W samym mieście jak i w jego okolicach mieszka około miliona Polaków.

Napastnik w sierpniu skończy 31 lat. Jest najlepiej opłacanym piłkarzem Bundesligi, zarabia w Bayernie ok. 19 mln euro za sezon.