Oceny po meczu Fortuna Duesseldorf - Bayern Monachium. Polacy wypadli najgorzej w swoich drużynach

W niedzielnym meczu 29. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Fortunę Duesseldorf aż 4:1. Niemieckie media oceniły występ poszczególnych piłkarzy. W obydwóch zespołach najgorzej ocenieni zostali polscy piłkarze.
Zobacz wideo

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Fortunę Duesseldorf aż 4:1. Na murawie mogliśmy oglądać trzech Polaków, ale żadnemu nie udało się strzelić gola. Dwie bramki zdobył za to Coman, który w środku tygodnia był bohaterem spięcia z Robertem Lewandowskim. Francuz został oceniony najlepiej przez niemiecki "Bild", otrzymując notę marzeń (1) za swój występ.

Polacy wypadli z kolei najgorzej w swoich zespołach. Robert Lewandowski, który nie zdobył gola, otrzymał od niemieckiego "Bilda" notę 3 - najgorszą w Bayernie. Tak samo ocenieni zostali tylko Mats Hummels i Manuel Neuer. Jeszcze niżej występ polskiego napastnika ocenił "Kicker", dając Polakowi notę 3.5.

Jeszcze niżej zostali ocenieni polscy piłkarze grający w Fortunie. Dawid Kownacki otrzymał od "Bilda" ocenę 5 za swój występ. Taką samą notę wystawił "Kicker" podkreślając, że Polak snuł się po boisku przez 80 minut, aż wreszcie został zmieniony.

"Bild" taką samą ocenę wystawił także Marcinowi Kamińskiemu, który złamał linię spalonego przy jednej z bramek. Nieco łagodniej polskiego obrońcę potraktował "Kicker" wystawiając notę 4.

Więcej o: