Coman i Lewandowski obserwowani przez dziennikarzy. "To niebezpieczny duet"

W trakcie meczu Fortuna Duesseldorf - Bayern Monachium, dziennikarze bacznie obserwowali współpracę pomiędzy Kingsleyem Comanem a Robertem Lewandowskim, którzy w czwartek pobili się podczas treningu.
Zobacz wideo

W niedzielnym meczu 29. kolejki Bundesligi Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Fortuną Duesseldorf aż 4:1, a dwie bramki zdobył Kinsgley Coman. W trakcie spotkania, jego współpracę z Robertem Lewandowskim obserwowali niemieccy dziennikarze, aby sprawdzić zachowanie obu piłkarzy po bójce, do której doszło podczas czwartkowego treningu.

Niemieckie media zgodnie stwierdziły po spotkaniu, że obydwaj zachowali się jak profesjonaliści. - To było widać. Coman i Lewandowski bardzo dobrze współpracowali ze sobą. Fortuna przez nich cierpiała. Szukali się na boisku, dzięki czemu tworzyli groźne sytuacje. Polak i Francuz tworzą niebezpieczny duet - napisał na temat ich współpracy niemiecki Eurosport.

Z kolei "Bild" uważa, że bójka tylko pomogła Comanowi. - Trzy dni po kombinacji prawy-lewy z Lewandowskim na treningu, Coman wyprowadził kolejne dwa ciosy. Tym razem trafiał nogą - stwierdziła niemiecka gazeta, która na swojej stronie umieściła zdjęcie ze spotkania Bayernu z Fortuną, na którym znajdują się obydwaj piłkarze cieszący się ze zdobycia kolejnej bramki.

Więcej o: